Strony związane z hasłem 'rzecznik patentowy':

 • Kancelaria Patentowa

  Kancelaria Patentowa »

  Kancelaria Patentowa - Rzecznik Patentowy dr inż. Jerzy Lampart oferuje usługi z zakresu przygotowania dokumentacji dla uzyskania ochrony prawnej wynalazków, wzorów użytkowych i przemysłowych, a także ochrony znaków towarowych w kraju oraz za granicą. W ofercie ponadto: badania - znaków towarowych, stan i poziom techniki w wybranych dziedzinach wiedzy czy zdolności ochronnej rozwiązań technicznych. Rzecznik poprowadzi wszelkie czynności przed Urzędem Patentowym RP, OHIM, EPO, a także przed sądami cywilnymi i administracyjnymi w sprawach związanych z uzyskaniem i kontynuacją ochrony prawnej rozwiązań technicznych i znaków towarowych dla osób krajowych i zagranicznych. Swoim działaniem obejmuje województwo śląskie (Katowice) jak i cały kraj.

  Data dodania: 25 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rzecznik Patentowy mgr Magdalena Filipek-Marzec

  Rzecznik Patentowy mgr Magdalena Filipek-Marzec »

  Rzecznik patentowy świadczy usługi w zakresie uzyskiwania, zachowywania, wykonywania oraz dochodzenia praw odnoszących się do przedmiotów
  własności przemysłowej, a w szczególności do:
  - wynalazkĂłw,
  - wzorĂłw uĹźytkowych,
  - wzorów przemysłowych,
  - topografii układów scalonych,
  - znaków towarowych - nazwy handlowe, logo, oznaczenia przedsiębiorstwa,
  - oznaczeń geograficznych.
  Członek Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.
  Wpis na listę rzeczników patentowych prowadzoną przez Urząd Patentowy RP pod numerem 3285. Wpis na listę European Trade Mark and Desing Attorneys (zawodowych pełnomocników przed OHIM) prowadzoną przez Urząd ds Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante pod numerem 46378. Zawodowy pełnomocnik w postępowaniach międzynarodowych prowadzonych przed Biurem Międzynarodowym w Genewie / Office of World Intellectual Property Organization.
  Zawodowy pełnomocnik w postępowaniach międzynarodowych prowadzonych w trybie PCT.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza kancelarii prawnych - Adwokaci notariusze, radcowie prawni

  Baza kancelarii prawnych - Adwokaci notariusze, radcowie prawni »

  Prawnicypolscy.pl to ogólnopolska baza danych o kancelariach prawnych oraz prawnikach świadczących swoje usługi poza kancelariami. Nasza baza podzielona jest na pięć kategorii zawodów prawniczych: notariusze, adwokaci, radcy prawni, doradcy podatkowi oraz rzecznicy patentowi.
  Ogólnopolska baza kancelarii i prawników - notariusz, adwokat, radca prawny, doradca podatkowy, rzecznik patentowy - kancelaria w Twojej miejscowości

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rzecznik Patentowy Katowice Kancelaria Patentowa Radecki

  Rzecznik Patentowy Katowice Kancelaria Patentowa Radecki »

  Kancelaria Patentowa "Radecki" to prężnie działająca kancelaria patentowa, profesjonalnie i kompleksowo zajmującą się ochroną własności intelektualnej. Doświadczenie zawodowe naszych rzeczników patentowych wynosi 30 lat pracy.

  Posiadamy uprawnienia do reprezentowania klientów przed właściwymi polskimi i europejskimi urzędami udzielającymi ochrony w zakresie ochrony własności przemysłowej.

  Rzecznicy patentowi naszej kancelarii należą do Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Każdy rzecznik patentowy posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług.

  Pomagamy w uzyskiwaniu ochrony na wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe, znaki towarowe oraz doradzamy jak uniknąć naruszenia cudzych praw ochronnych.

  Świadczymy usługi w zakresie ochrony własności przemysłowej i działamy jako pełnomocnicy krajowych i zagranicznych klientów.

  Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędem Patentowym RP, sądami powszechnymi w sprawach dotyczących:
  - wynalazkĂłw
  - wzorĂłw uĹźytkowych
  - wzorów przemysłowych
  - znakĂłw towarowych

  Dane teleadresowe:
  Kancelaria Patentowa Radecki

  40-082 Katowice
  ul.Jana III Sobieskiego 11
  kom.: 516 188 991
  tel.: +48 32 411 52 64
  e-mail: apatent@apatent.pl

  42-200 Częstochowa
  ul. Struga 18
  kom.: 504 136 020
  tel./fax: +48 34 323 08 31
  e-mail: radecki@apatent.pl

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne, Infolinia Prawna 703-803-123, Porady prawne na telefon

  Porady Prawne, Infolinia Prawna 703-803-123, Porady prawne na telefon »

  PORADY PRAWNE PRZEZ TELEFON

  W celu otrzymania porady prawnej przez telefon prosimy zadzwoń do naszego prawnika. Infolinia czynna 24h/ dobę przez 7- dni w tygodniu. Nasi prawnicy postarają się odpowiedzieć na Państwa pytania oraz doradzą możliwe optymalne rozwiązania.


  Koszt połączenia to tylko 7,69 zł/min brutto.

  Kto udziela porad ?
  Porady prawne przez telefon udzielane są przez prawników z wieloletnim doświadczeniem.

  Dlaczego warto skorzystać z tej formy pomocy prawnej ?
  Usługa "Infolinii Prawnej" to forma telefonicznej pomocy prawnej oraz możliwość uzyskania porady prawnej od profesjonalisty bez konieczności wychodzenia z domu. Dzwoniąc do nas płacą Państwo tylko i wyłącznie za czas rozmowy z prawnikiem bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »