Firmy windykacyjne Podkategoria: Firmy windykacyjne

 • Windykacja Krakow

  Windykacja Krakow »

  Firma windykacyjna, Windykacja Kraków należy do instytucji, świadczącej usługi z zakresu ściągania należności od dłużników. Taka firma windykacyjna z reguły ma bardzo szeroki wachlarz działań w zakresie ściągania nieopłaconych zobowiązań przez klientów. Windykacja Kraków ma prawo być naszym pełnomocnikiem, gdy dochodzi do procesu sądowego w celu ściągnięcia należnych nam środków pieniężnych. Firmy te pomagają nam więc w odzyskaniu naszej utraconej gotówki, którą odzyskać samemu jest nam bardzo trudno, lub po prostu nie mamy na to wystarczająco duzo czasu, by odpowiednio zająć się tą sprawą samemu.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna - Paweł Lisowski

  Kancelaria Prawna - Paweł Lisowski »

  Kancelaria Prawna Lisowski Paweł już od 2009r zajmuje się profesjonalną obsługą prawną podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych.W szczególności Kancelaria Prawna Lisowski Paweł specjalizuje się w skupie wierzytelności, windykacji polubownej, windykacji sądowej oraz windykacji komorniczej. Ponadto Kancelaria Prawna Lisowski Paweł służy pomocą przy tworzeniu, sprawdzaniu oraz konfrontowaniu z rzeczywistością kontraktów i wszelkiego rodzaju umów handlowych.Kancelaria Prawna Lisowski Paweł skupuje wierzytelności ( cesja wierzytelności) z obszaru całego kraju oraz Unii Europejskiej. Gwarantując płatność zaraz po podpisaniu umowy cesji bądź poprzez procentowe określenie należności

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna PROFILEGAL z Torunia

  Kancelaria Prawna PROFILEGAL z Torunia »

  Dobry prawnik do rozwodu z Torunia. O skuteczności prawnika dowiadujemy się najczęściej pocztą pantoflową, od rodziny albo znajomych. Niestety dobry fachowiec jest zazwyczaj drogi, dlatego decydując się na korzystanie z jego usług musimy być przygotowani na niemałe wydatki. Czasem jednak warto rozważyć wynajęcie drogiego prawnika, gdyż w wielu przypadkach przegrany proces jest bardziej kosztowny dla klienta. Jeśli nie znamy żadnego radcy prawnego poszukajmy go w sieci. Po wpisaniu do okienka wyszukiwarki frazy Prawnik Toruń lub po prostu Radca Prawny z pewnością znajdziemy to, czego szukaliśmy. Szczególną uwagę zwróćmy na opinie dotychczasowych klientów. Jak już wyżej wspomniano kierowanie się wyłącznie ceną nie zawsze jest racjonalnym zachowaniem. Poszukując dobrego prawnika w Toruniu pamiętaj, że tylko Kancelaria Prawna Profilegal oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Lexcarta— Wskazujemy właściwy kierunek

  Kancelaria prawna Lexcarta— Wskazujemy właściwy kierunek »

  KANCELARIA PRAWNA LEXCARTA to kancelaria radców prawnych posiadających bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, a także doradztwa prawnego dla klientów indywidualnych. Kancelaria prawnicza LEXCARTA założona została w 2007 r. przez radcę prawnego Piotra Zakrzewskiego jako odpowiedź na zapotrzebowanie na doradztwo prawne ze strony kontrahentów biznesowych. Od momentu założenia Kancelaria stale się rozwija pozyskując nowych klientów oraz zwiększając obszary praktyk prawa, w których się specjalizuje.

  MISJA KANCELARII naszą misją jest świadczenie pomocy prawnej idealnie dopasowanej do potrzeb naszych klientów. Zaletą decydującą o przewadze naszej oferty jest znakomite rozumienie procesów rządzących biznesem i dostosowywanie proponowanych przez nas rozwiązań prawnych do potrzeb naszych klientów, z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych i marketingowych. Nasze doświadczenie umożliwia nam oferowanie porad prawnych idealnie dopasowanych dla celów biznesowych naszych klientów. Oprócz kompleksowego doradztwa prawnego, dla naszych klientów przygotowujemy stałą informację o zmianach w prawie, tak aby w porę dostosować działalność firmy do wymogów prawa.

  JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG Radcowie prawni pracujący dla naszej Kancelarii prawniczej zrzeszeni są w samorządzie zawodowym – Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz Krajowej Izbie Radców Prawnych, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług doradztwa prawnego. Przede wszystkim dlatego, iż przynależność naszych radców prawnych do samorządu zawodowego uwarunkowana była odbyciem 3,5 letniej aplikacji radcowskiej starannie przygotowującej do wykonywania zawodu radcy prawnego. Ponadto nasi prawnicy stale podnoszą swoje kwalifikację, pogłębiając i uzupełniając wiedzę prawniczą i dostosowując ją do potrzeb zmieniającego się świata. Przynależność do samorządu radców prawnych, to także obowiązek przestrzegania najwyższych standardów etycznych świadczenia pomocy prawnej, zawartych w Kodeksie Etyki Radcy Prawnego.

  ZASADY WSPÓŁPRACY i WYNAGRADZANIA Oferujemy stałą obsługę prawną stosownie do Państwa potrzeb opartą na zasadzie ryczałtu miesięcznego bądź opłaty za faktyczną ilość pracy prawnika. W projektach specjalnych oraz sprawach sądowych możliwe jest ustalenie wynagrodzenia na zasadzie premii za sukces. Naszą dewizą jest ustalenie wynagrodzenia za usługi w taki sposób aby nie stanowiło nadmiernego obciążenia, a było ekwiwalentem za korzyści jakie osiągnie klient w ramach naszego doradztwa.Przy dużej ilości spraw możliwe jest ustalenie jeszcze korzystniejszych stawek indywidualnych. W szczególności posiadamy atrakcyjną ofertę kompleksowych usług windykacyjnych. Ostateczne warunki wynagrodzenia ustalane są indywidualnie zgodnie z zasadą – najwyższa jakość za rozsądną cenę. Oferujemy także nowoczesną pomoc prawną online dla klientów preferujących obsługę prawną przez internet.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna

  Firma windykacyjna »


  Firma windykacyjna EGB to doświadczona grupa osób działających w sektorze windykacji zadłużeń. Od wielu lat odzyskujemy należności od nierzetelnych klientów, dłużników zarówno gospodarczych jaki i prywatnych. Dzięki zebranemu przez nas doświadczeniu gwarantujemy odzyskiwanie należności w postawionych wcześniej terminach.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy windykacyjne

Firmy windykacyjne - nowa strona: