Firmy windykacyjne Podkategoria: Firmy windykacyjne

 • Skuteczna windykacja

  Skuteczna windykacja »

  EGB Finanse oferuje takie usługi jak windykacja na zlecenie, monitoring płatności, pieczęć prewencyjna, ściąganie należności. Polecamy nasz elektroniczny system windykacji - windykacja jeszcze nigdy nie była tak blisko Twojego zasięgu. Współpracujemy z EGB Investments firmą windykacyjną działającą ponad 15 lat na rynku. Polecamy nasz elektroniczny system windykacji - windykacja jeszcze nigdy nie była tak blisko Twojego zasięgu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, nie czekaj - już dziś odzyskaj swoje długi.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne oraz odzyskiwanie długĂłw, windykacja, porady prawne

  Porady prawne oraz odzyskiwanie długĂłw, windykacja, porady prawne »

  Kancelaria MAXIMUS świadczy na rzecz swoich Klientów- osób fizycznych jak również innych podmiotów wszechstronne usługi prawne m. in. w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego. Kancelaria MAXIMUS prowadzi kompleksową obsługę windykacyjną na etapie przedsądowym jak i sądowym.Oferta firmy:Kancelaria świadczy między innymi następujące usługi:* Pisanie odwołań, apelacji, zażaleń, pozwów, skarg, podań.* Udzielanie konsultacji, porad prawnych.* Przygotowywanie pism i wniosków w toku postępowań sądowych czy też administracyjnych.* Odzyskiwanie- egzekwowanie należności.* Sporządzanie, zabezpieczanie i opiniowanie zawieranych umów.* Doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami oraz pomoc w uregulowaniu stanów prawnych nieruchomości.* Weryfikację dokumentacji pod kątem zgodności z prawem.* Sporządzanie opinii i analiz oraz interpretacji dotyczących treści przepisów z danej dziedziny prawa.* Stałej lub jednorazowej obsługi podmiotów gospodarczych, a także osób fizycznych.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Mrowiec

  Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Mrowiec »

  Kancelaria radcy prawnego Justyna Mrowiec zaprasza firmy, instytucję oraz osoby indywidualne do skorzystania z profesjonalnych usług prawniczych. Radca prawny Justyna Mrowiec specjalizuję się w prawie pracy, prawie rodzinnym, prawie cywilnym, prawie spółdzielczym oraz prawie gospodarczym. Kancelaria reprezentuję swoich klientów przed sądami, udziela porad prawnych w siedzibie kancelarii w Radomiu, a także porad prawnych online.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jatex Finanse SA Bytom - skuteczna windykacja

  Jatex Finanse SA Bytom - skuteczna windykacja »

  Jatex Finanse SA to bytomska firma zajmująca się od blisko dwudziestu lat funkcjonalną działalnością na rynku prawno-finansowym. Oferuje bogatą paletę usług związanych z zarządzaniem zobowiązaniami, w skład którego wchodzą między innymi ubezpieczenie należności, faktoring czy windykacja. Serdecznie zachęcamy Państwa do wizyty na naszej stronie www, a tam dowiecie się Państwo wszystkich niuansów o zestawie usług naszej firmy: www.jatex.com.pl.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jerzy Ryszard Borowiec - Strona główna

  Adwokat Jerzy Ryszard Borowiec - Strona główna »

  Nasza Kancelaria świadczy fachową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym. Przyjmujemy i prowadzimy sprawy z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, karnego, administracyjnego. Zajmujemy się również sprawami z zakresu dochodzenia odszkodowań, wierzytelności oraz windykacji.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy windykacyjne

Firmy windykacyjne - nowa strona: