Firmy windykacyjne Podkategoria: Firmy windykacyjne

 • WINDYKACJA NALEĹťNOŚCI - Firma Windykacyjna MEDIARE

  WINDYKACJA NALEĹťNOŚCI - Firma Windykacyjna MEDIARE »

  Mediare na rynku windykacji jest od 2004roku. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala nam skutecznie motywować dłużników do regulowania swoich zobowiązań płatniczych. Powiązanie wielu dziedzin, między innymi takich jak analiza transakcyjna, psychologia sieci, perswazja, informatyka, psychologia, prawo cywilne, karne i skarbowe, pozwalają nam, skutecznie wyróżnić się w efektywności rozwiązywania spraw już na etapie pozasądowym ( 78,32 %) na na tle rynku wierzytelności małych i średnich firm w Polsce.
  Windykacja prowadzona jest przez zespół doświadczonych informatyków, psychologów, mediatorów i radców prawnych, gdyż tylko tak zbudowany zespół w obecnych czasach jest wstanie efektywnie wpłynąć na dłużnika.
  Wszystkie etapy dochodzenie należności prowadzone są na koszt Mediare . Wynagrodzenie Mediare to tylko i wyłącznie prowizja od odzyskanych należności („success fee”), ( oferta prowizyjna w cenniku).

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Długi

  Długi »

  Klienci mają wobec Ciebie długi ? Obawiasz się, że są nie do ściągnięcia, że nie odzyskasz już swoich pieniędzy ? Nic bardziej mylnego. Firma Indos zajmuje się windykacją długów od wielu lat. Proponujemy Ci nasze usługi - odznacza nas wiele lat doświadczenia, wiedza, skuteczność oraz profesjonalność. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, zawsze ściągamy skutecznie długi dla naszych klientów.

  Data dodania: 19 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Jarosław Niesobski - Bydgoszcz

  Kancelaria Notarialna - Notariusz Jarosław Niesobski - Bydgoszcz »

  Notariusz Jarosław Niesobski w prowadzący Kancelarię Notarialną Bydgoszczy, sporządza akty notarialne oraz podejmuje się innych czynności jakie prowadzą notariusze, to jest takich, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną.
  Kancelaria mieści się pod numerem 12 przy ulicy Obrońców Bydgoszczy i czynna jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00.
  Usytuowana jest w starym śródmieściu Bydgoszczy, które objęte jest strefą płatnego parkowania (plan sterfy płatnego parkowania - plik pdf) i (cennik sterfy płatnego parkowania - strona ZDMiKP) . Istnieje możliwość zaparkowania pojazdu w wytyczonych miejscach po obu stronach ulicy Obrońców Bydgoszczy, a także na przyległych ulicach Marcinkowskiego, Warmińskiego i Dworcowej, zaś na ulicy Focha możliwe jest to również na płatnym parkingu obok Opery Nova.

  Aby zapewnić możliwość dokonywania czynności notarialnych Kancelaria czynna jest od codziennie poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18. Istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza tymi godzinami. Wymaga to uprzedniego uzgodnienia ze mną dnia i godziny.

  Informacja udzielana jest w języku polskim. Możliwe jest również uzyskanie w Kancelarii informacji pisemnej w języku angielskim.
  Przyjmujemy płatności kartami płatniczymi.
  Należy jednak wiedzieć, że każdy kto nie jest w stanie bez uszczerbku utrzymania koniecznego dla siebie i rodziny ponieść żądanego przez notariusza wynagrodzenia, może wystąpić z wnioskiem do sądu rejonowego właściwego ze względu na miejsce zamieszkania o zwolnienie w całości lub w części od ponoszenia tego wynagrodzenia. Wówczas Sąd, z uwzględnieniem przepisów o zwolnieniu od kosztów sądowych, po ustaleniu, że zachodzi potrzeba dokonania czynności notarialnej, uwzględnia wniosek i wyznacza notariusza do dokonania żądanej przez stronę czynności notarialnej. Za osobę, która została zwolniona od ponoszenia wynagrodzenia za dokonaną czynność notarialną wynagrodzenie ponosi Skarb Państwa. Wynagrodzenie przyznaje notariuszowi, na jego wniosek, sąd, który wyznaczył notariusza, na podstawie taksy notarialnej.

  Notariusz wymienia na każdym sporządzonym dokumencie wysokość pobranego wynagrodzenia, podatków i innych opłat, powołując podstawę prawną. Trzeba wiedzieć, że strony czynności notarialnej odpowiadają solidarnie za wynagrodzenie należne notariuszowi.

  Obecnie wysokość wynagrodzenia notariusza określa Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 r. w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej (Dziennik Ustaw z 2004 roku, nr 14, pozycja 1564 ze z zmianą opublikowaną w Dzienniku Ustaw z 2008 r. nr 173 poz. 1078).

  Informację o wysokości wynagrodzenia notariusza oraz o sumie opłat, w tym podatków, można uzyskać w Kancelarii telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja - portal

  Windykacja - portal »

  Bezpłatne narzędzia upraszczające odzyskiwanie i zabezpieczenie należności. Pierwszy, niezależny portal wierzyciela, dedykowany przedsiębiorcom, jak również osobom fizycznym mającym problemy z odzyskaniem należnych im pieniędzy. Za pośrednictwem portalu można windykować wierzytelności, sprzedać lub kupić należności. Ponadto można również uzyskać porady prawne, wszcząć postępowanie sądowe, uzyskać odpowiednie odszkodowanie, zlecić poszukiwanie dłużnika i jego majątku, zlecić mediacje, sporządzenie raportu handlowego, zawrzeć umowę faktoringową, umowę forfaitingową, ubezpieczyć należności.

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja

  Windykacja »

  Fima windykacyjno-prawna Primus specjalizuje się generalną obsługą wierzytelności małych i dużych podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych ukierunkowaną na zamówienie petenta. Zasobna oferta dotyczy w szczególności takich kwesti jak windykacja, monitoring płatności również mediacje gospodarcze. Firma zapewnia efektywną windykację przy wykorzystaniu wszelkich prawnych sposobów ustawowych oraz zaawansowane metody negocjacji. Zlecenia wyceniane są osobno, dodatkowo bez zbędnych należności wstępnych a prowizja precyzowana w porozumieniu ze zleceniodawcą. Lojalnym klientom oferowane są korzystne rabaty.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy windykacyjne

Firmy windykacyjne - nowa strona: