Firmy windykacyjne Podkategoria: Firmy windykacyjne

 • Domański Kancelaria Prawna Poznań

  Domański Kancelaria Prawna Poznań »

  Domański Kancelaria Prawna w Poznaniu prowadzi sprawy osób fizycznych i zajmuje się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstw. Windykacja należności.
  Kancelaria prawna oferuje kompleksowe doradztwo prawne w zakresie czynności prawnych, w obszarach: prawa gospodarczego, cywilnego, finansów. Prowadzimy sprawy osób fizycznych i zajmujemy się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstw. Doradzamy w skomplikowanych transakcjach. Doświadczeni radcowie prawni i adwokaci przygotowują profesjonalne projekty umów, pism procesowych, a także opinie i ekspertyzy prawne. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi, negocjacje i mediacje.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna INTRATA

  Firma windykacyjna INTRATA »

  Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi firmy Intrata która od 2001 roku koncentruje działania na kompleksowej obsłudze firm w zakresie zarządzania, windykacji oraz obrotu należnościami.

  W odpowiedzi na ciągle rosnące potrzeby i wymagania klientów wyszliśmy naprzeciw, gwarantując cały pakiet usług i narzędzi związanych z zarządzaniem portfelem wierzytelności.

  Działania naszej firmy oparte są na wypracowanych i ciągle udoskonalanych technikach negocjacji z dłużnikami. Poprzez zastosowanie nacisków psychologicznych, odpowiedniej motywacji dłużnika i wykorzystania pozycji trzeciej strony w sporze osiągamy bardzo wysoką skuteczność, już na etapie polubownym. Działania zmierzające do odzyskania wierzytelności są prowadzone z zachowaniem obowiązujących przepisów prawnych i elementarnych zasad moralnych i etycznych funkcjonujących w branży windykacyjnej.

  Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Mamy nadzieję, że w wyniku naszych działań odniesiecie Państwo wiele korzyści, a my zyskamy możliwość zaprezentowania atutów Kancelarii Intrata

  SKUTECZNA WINDYKACJA - BEZ OPŁAT WSTĘPNYCH

  Działania windykacyjne prowadzone przez naszą firmę oparte są na niekonwencjonalnych, wypracowanych przez lata i ciągle udoskonalanych technikach negocjacji z dłużnikami. Poprzez zastosowanie presji psychologicznej, wskazaniu zagrożeń prawnych, finansowych oraz społeczno gospodarczych, odpowiedniej motywacji dłużnika i wykorzystania pozycji trzeciej strony w sporze osiągamy bardzo wysoką skuteczność, już na etapie polubownym.

  Zapewniamy kompleksową obsługę prawną prowadzonych spraw na wszystkich etapach, reprezentację przed Sądem i Komornikiem Sądowym. Zobacz etapy windykacji

  Oferowane przez nas formy współpracy są dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów dając możliwość wyboru najkorzystniejszego dla siebie wariantu:

  PROFIT INKASSO - Windykacja bez stałych opłat, bez zaliczek. Ta forma współpracy umożliwia kierowanie zleceń windykacji bez ponoszenia kosztów ryczałtowych oraz opłat za realizację zlecenia, naszym wynagrodzeniem jest tylko prowizja od odzyskanych należności . Zlecenia realizowane są z najwyższą starannością i przy użyciu metod tylko zgodnych z prawem. Gwarantujemy kompleksową realizację powierzonych spraw, od samego początku - postępowania polubownego poprzez etap sądowy, a na egzekucji komorniczej kończąc.- więcej

  PREMIUM INKASSO Kompleksowa obsługa windykacyjna i prewencyjna. Umowa Premium Inkasso to najpełniejsza, przynosząca najwięcej korzyści i preferowana przez nas forma współpracy. W ramach umowy o stałej współpracy najefektywniej można rozwiązać problemy wynikające z nieterminowego regulowania wymagalnych płatności przez kontrahentów. Prowadzone przez nas działania zmierzają zarówno do rozwiązania spraw już powstałych, jak i co równie ważne, a może nawet ważniejsze, do zabezpieczenia firmy przed możliwością ich powstawania w przyszło

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kukier&Pielin Kancelaria RadcĂłw Prawnych GorzĂłw Wielkopolski

  Kukier&Pielin Kancelaria RadcĂłw Prawnych GorzĂłw Wielkopolski »

  Kancelaria Kukier & Pielin jest kancelarią zajmującą się głównie obsługą profesjonalnego obrotu gospodarczego. Specjalizujemy się w prawie handlowym oraz prawie pracy. Mamy także duże doświadczenie przy obsłudze zagranicznych inwestycji kapitałowych. Zakres naszego doradztwa obejmuje również kompleksową obsługę banków, podmiotów uczestniczących w procedurze zamówień publicznych oraz autorów i wynalazców. Świadczymy pomoc prawną także dla osób fizycznych, w sprawach niezwiązanych z obrotem profesjonalnym (sprawy pracownicze, odszkodowawcze, spadkowe i wiele innych).

  W kancelarii pracuje 5 prawników, w tym 2 radców prawnych oraz 3 aplikantów radcowskich. Prawnicy naszej kancelarii prowadzą obsługę klientów również w języku angielskim oraz niemieckim. Staramy się łączyć dążenie do najwyższego poziomu profesjonalizmu z przystępnością przekazywanych informacji, dbając o dobry kontakt z klientem.

  Oferta

  * bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych, obejmująca nadzór i pomoc we wszystkich dziedzinach funkcjonowania przedsiębiorstwa, w szczególności:
  o obsługa korporacyjna
  o opiniowanie projektów porozumień gospodarczych,
  o sporządzanie projektów umów
  o opiniowanie zgodności prowadzonej działalności z regulacjami administracyjnoprawnymi
  o uwzględnianie zasad optymalizacji podatkowej
  * prawo pracy,
  * sprawy procesowe, w szczególności:
  o procesy pracownicze
  o windykacja należności
  o procesy odszkodowawcze
  o spory z zakresu prawa autorskiego i wynalazczego
  o reprezentowanie przed sądami i organami administracji publicznej
  * sporządzanie projektów umów i kompleksowa obsługa przedsięwzięć gospodarczych, również w ramach negocjacji obcojęzycznych
  * zakładanie spółek handlowych i rejestracja działalności gospodarczej, z uwzględnieniem:
  o właściwego doboru formy działalności gospodarczej
  o indywidualnych potrzeb klienta,
  o optymalizacji podatkowej
  * obsługa zamówień publicznych,
  * prawo bankowe.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długĂłw KANCELARIA OPTIMA Lublin

  Windykacja długĂłw KANCELARIA OPTIMA Lublin »

  Prowadzimy windykację należności bez opłat wstępnych. Naszym atutem jest doświadczenie jako prawników i windykatorów jednocześnie. Działamy zarówno w woj. lubelskim jak i w innych regionach kraju.Odzyskujemy należności w szczególności od podmiotów gospodarczych * Zapewniamy bezpłatną obsługę prawną * Odzyskujemy należności powyżej 2.000PLN * Dłużnik przekazuje pieniądze bezpośrednio na Państwa konto * Wynagrodzenie wynosi od 10 do 15% odzyskanej kwoty * Przejrzyste warunki współpracy (prosta i jednoznaczna umowa) Dokonywana przez nas windykacja obejmuje szereg czynności faktycznych i prawnych w tym m.in.: * Prowadzimy rozmowy i negocjacje z dłużnikiem celem nakłonienia go do spłaty należności. * Formułujemy wezwania do zapłaty zawierające wyjaśnienia konsekwencji prawnych oraz finansowych niezastosowania się do wezwań; * Ustalamy majątek dłużnika; * W razie potrzeby kierujemy pozwy o zapłatę do sądu; * W razie potrzeby kierujemy sprawy do egzekucji komorniczej wykonywanej przez sprawdzonych w działaniu komorników; * Wspomagamy i monitorujemy przebieg postępowania egzekucyjnego; * Zapewniamy zastępstwo przed sądem wykonywane przez radcę prawnego którego wynagrodzenie nie obciąża klienta;


  Zadzwoń i dowiedz się więcej!  Kancelaria OPTIMA

  ul. Grottgera 8/12, 20-029 Lublin

  tel. 81 473 52 13,

  kom. (0) 792 303 303

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja ŁódĹş

  Windykacja ŁódĹş »

  Nasza firma skupia się na skutecznej egzekucji komorniczej. W tym celu prowadzimy w imieniu naszych klientów działania mające na celu uzyskanie jak najlepszych informacji o majątku dłużnika. Wszelkie działania komornicze są prowadzone przez komornika na wniosek i w interesie Wierzyciela, czyli de facto przez nas, co pozwala nam na pełną kontrolę nad prowadzoną sprawą, poprzez udzielone nam przez Wierzyciela pełnomocnictwo. Nasi pracownicy uczestniczą w działaniach terenowych komorników, co pozwala na formułowanie skutecznych wniosków. Wznawiamy sprawy, które zakończyły się bezskuteczną egzekucją. Monitorujemy już prowadzone postępowania egzekucyjne. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy windykacyjne

Firmy windykacyjne - nowa strona: