Firmy windykacyjne Podkategoria: Firmy windykacyjne

 • Windykacja Poznań

  Windykacja Poznań »

  Nie stać nas na profesjonalną pomoc prawną, a chcielibyśmy zwrócić się do sądu o rozstrzygnięcie sporu. Co robić w takiej sytuacji? Istnieje tak zwana pomoc prawna z urzędu, czyli jest możliwe ustanowienie adwokata lub radcy prawnego z urzędu, który profesjonalnie poprowadzi naszą sprawę. Cała procedura odbywa się dwustopniowo. Wniosek o ustanowienie adwokata lub radcy prawnego z urzędu zgłasza strona zwolniona w całości lub częściowo z ponoszenia kosztów sądowych, a to znaczy, że jednocześnie składając wniosek o ustanowienie pełnomocnika z urzędu, wnioskujemy o zwolnienie od kosztów sądowych. Na piśmie składamy również oświadczenie, że nie jesteśmy w stanie ponieść kosztów sądowych. Ocena naszej sytuacji majątkowej jest niezbędna w rozpoznaniu naszego wniosku przez sąd. Oświadczenie majątkowe trzeba złożyć na odpowiednim formularzu dostępnym w sądzie, a najczęściej sąd, wzywając do złożenia oświadczenia, przesyła odpowiedni druk. Po jakimś czasie przyznany przez sąd radca prawny bądź adwokat zadzwoni do nas, by umówić się na spotkanie.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Janina Dębska - Komornik Sądowy - ŁódĹş Widzew

  Janina Dębska - Komornik Sądowy - ŁódĹş Widzew »

  Kontakt:Komornik Janina Dębskaul. Łąkowa 4,90-563 Łódźtel/fax.: 42 6377356 Adresy e-mail:kancelarii - kancelaria@komornik-lodz.pldla dłużników - dluznik@komornik-lodz.pldla wierzycieli - wierzyciel@komornik-lodz.plKancelaria:Godziny pracy kancelarii:Poniedziałek, Środa, Czwartek Piątek - 07:30 - 15:30Wtorek - 09:00 - 17:00Godziny przyjęć interesantów:Wtorek 10:00 - 17:00

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Kula – radca prawny

  Przemysław Kula – radca prawny »

  Przemysław Kula - radca prawny Gdańsk

  Kancelaria Radcy Prawnego Przemysława Kuli z siedzibą w Gdańsku oferuje pełną gamę usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Misją Kancelarii jest świadczenie doradztwa prawnego na najwyższym poziomie, dzięki profesjonalnemu oraz rzetelnym podejściu do powierzanych spraw.
  Kancelaria świadczy pomoc prawną w siedzibie Klienta lub innym miejscu uzgodnionym z Klientem, w siedzibie Kancelarii, a także za pośrednictwem środków przekazu takich jak telefon i internet.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria prawna białystok pomoc prawna

  kancelaria prawna białystok pomoc prawna »

  www.prawnikbialystok.com Kancelaria radcy prawnego Dura Lex. Wojciech Kłoskowski – prawnik, radca prawny Białystok. Kancelaria prawna oferująca doradztwo w zakresie: odszkodowania, windykacja Białystok, pomoc prawna, odzyskiwanie długów. Specjalność: obsługa prawna firm, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Zakres prowadzonych spraw sądowych obejmuje: rozwody Białystok, spadki, podział majątku, dział spadku, zachowek. Kancelaria świadczy też porady prawne Białystok.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Online

  Kancelaria Prawna Online »

  Kancelaria Prawna On-line jest firmą prawniczą założoną przez mecenas Joannę Nawrocką. Kancelaria Prawna On-line jest serwisem internetowym, który oferuje profesjonalne porady prawne przez Internet. Prawnicy z Kancelarii Prawnej On-line są dostępni przez całą dobę 7 dni w tygodniu aby służyć klientom profesjonalną i fachową pomocą prawną polegającą na:
  - sporządzaniu opinii prawnych z uwzględnieniem obowiązującego stanu prawnego, aktualnego orzecznictwa sądowego oraz doktryny prawnej,
  - reprezentowaniu Klientów w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych,
  - prowadzeniu windykacji należności Klientów oraz dochodzenie roszczeń przed sądami oraz organami egzekucyjnymi,
  - stałej obsługi prawnej firm.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy windykacyjne

Firmy windykacyjne - nowa strona: