Firmy windykacyjne Podkategoria: Firmy windykacyjne

 • Windykacja i monitoring naleĹźności - Orzeł Inkaso

  Windykacja i monitoring naleĹźności - Orzeł Inkaso »

  Windykacja polubowna, windykacja sądowa, windykacja egzekucyjna, monitoring płatności

  Windykacja wierzytelności, windykacja polubowna, windykacja sądowa, windykacja egzekucyjna, monitoring płatności

  Misją firmy Orzeł Inkaso jest kompleksowa obsługa wierzytelności oparta na normach prawnych i społecznych. Dbając o interesy naszych Klientów korzystamy z innowacyjnych metod windykacyjnych, jednocześnie postępujemy etycznie, szanując godność dłużników. Wszystkie nasze wysiłki skupione są na celu - spłacie zobowiązania.

  W kontaktach z Partnerami zawsze działamy indywidualnie, proponujemy optymalne dla obu stron rozwiązania. W kontaktach z dłużnikami priorytetem jest poszanowanie jego praw i znalezienie najlepszego wyjścia z zaistniałej sytuacji. Wykorzystując zaawansowane systemy informatyczne na wszystkich etapach mediacji umożliwiamy sprawną komunikację z Klientami i Dłużnikami.

  W naszej ofercie:
  - monitoring należności,
  - windykacja polubowna, sądowa i egzekucyjna.

  Już dziś dołącz do tych, którzy nam zaufali i skontaktuj się z naszym doradcą

  Windykacja polubowna.
  W stosunku do Kontrahentów, którzy ignorują standardowe przypomnienia o zapłacie należności uruchamiamy procedury windykacji polubownej. Dla każdego Klienta dobieramy indywidualną ścieżkę, umożliwiającą odzyskanie należności w najkrótszym czasie, z wykorzystaniem najbardziej efektywnych narzędzi.Korzystając z szerokiej gamy możliwości, takich jak: windykacja listowna, telefoniczna, mailowa i terenowa wybieramy z Klientem te, które będą w jego przypadku najbardziej skuteczne.

  Windykacja egzekucyjna i sądowa.
  W ramach windykacji sądowej podejmujemy działania mające na celu zgromadzenia aktualnych danych na temat dłużnika, opracowanie kompletnej dokumentacji sądowej i złożenie jej w odpowiednim sądzie. We współpracy z kancelarią prawną reprezentujemy naszych Klientów przed sądem.Gdy otrzymujemy tytuł wykonawczy stajemy się reprezentantem Klienta w procesie egzekucyjnym w charakterze pełnomocnika procesowego. Po sporządzeniu wniosku egzekucyjnego podejmujemy współpracę z kancelaria komorniczą w celu jak najszybszego wyegzekwowania z majątku dłużnika koniecznych wierzytelności.

  Monitoring należności jest skutecznym narzędziem doskonale chroniącym Firmę przed skutkami niewypłacalności Klientów oraz wzmacniającym ich dyscyplinę płatniczą-kontakt z Klientem jeszcze przed upływem terminu płatności.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A.

  Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. »

  Od 1995 roku Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm z zakresu windykacji należności kontrahentów. Wspieramy zarówno małe i średnie firmy jak i duże korporacje. Naszym największym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz kadra wysoko wykwalifikowanych, prawników. Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają rekomendacje od Polskiego Związku Windykacji, zrzeszającego prężnie działające firmy windykacyjne oraz kształtującego i upowszechniającego Zasady Etyki Branży Windykacyjnej. W przeciwieństwie do wielu konkurentów posiadamy certyfikat ISO potwierdzający wdrożenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością przez naszą Kancelarię.

  Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. świadczy usługi z zakresu :
  • windykacji
  • zarządzania wierzytelnościami
  • wykupu wierzytelności
  • doradztwa prawnego
  • faktoringu
  • szkolenia z zakresu windykacji i różnych dziedzin prawa
  • prowadzimy giełdę wierzytelności

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności

  Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności »

  Firma windykacyjna DKOW oferuje skuteczną windykację długów / wierzytelności przy zachowaniu niskich kosztów dla wierzycieli. W ofercie firmy można znaleźć między innymi bezzaliczkową windykację długów. Gwarantuje to minimalizowanie kosztów po stronie Wierzyciela. Dodatkowo Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności oferuję pełną obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Zapewnia prawidłowe oraz legalne działanie przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Poznań Obsługa prawna Niemcy monitoring wierzytelności

  Windykacja Poznań Obsługa prawna Niemcy monitoring wierzytelności »

  Kancelaria prawa gospodarczego Legal Adviser Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu wierzytelnościami. Oferujemy całościowe podejście do tematu windykacji - od monitoringu wierzytelności po asystę w postępowaniu komorniczym.
  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria NMB - Poznań

  Kancelaria NMB - Poznań »

  Zespół prawników - adwokatów i radców prawnych zajmujący się od 10 lat kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych oraz obługą osób prywatnych mających problemy prawne. Kancelaria prowadzi stała obsługę prawną firm, postępowania sądowe, zajmuje się m.in, prawem handlowym, upadłościowym, własności przemysłowej i znakami toawrowymi, rzeczowym, prawem nieruchomościowym i lokalowym, zamówieniami publicznymi, prawem karnym, rolnym i leśnym, prawem pracy, prawem spółdzielczym i wekslowym. Prowadzi sprawy sądowe. Dla osób fizycznych prowadzi sprawy rodzinne, rozwodowe i karne. Kancelaria z dobrym skutkiem prowadzi także sprawy majątkowe w tym odszkodowawcze, podziały majatku i zniesienia współwłasności. Prowadzone są windykacje, ale także ochrona dłuznika. Kancelaria zajmuje się także sprawami niestandardowymi. Możliwe dla firm wynagrodzenie ryczałtowe lub godzinowe, a dla osób fizycznych za sprawę lub z pramia za sukces.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy windykacyjne

Firmy windykacyjne - nowa strona: