Firmy windykacyjne Podkategoria: Firmy windykacyjne

 • Kancelaria Prawna Hubert Lary we Wrocławiu

  Kancelaria Prawna Hubert Lary we Wrocławiu »

  Kancelaria Prawna Hubert Lary jest specjalistyczną kancelarią radcy prawnego. Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, podatkowym, transportowym i oświatowym. Oszczędzając na nas tracisz w interesach.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria P.M.L™

  Kancelaria P.M.L™ »

  Zaufaj profesjonalnym prawnikom Kancelarii P.M.L™ oraz współpracującym adwokatom. Razem jesteśmy we Wrocławiu po to by Państwu służyć, rozwiązywać problemy i być pod ręką.
  Zakres Działalności
  Kancelaria P.M.L oferuje usługi prawne i finansowe, skierowane do krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
  Usługi dla osób fizycznych
  Czy chodzi o kupno nieruchomości, czy o jej sprzedaż, pisanie testamentu lub zajęcie się jakimkolwiek innym problemem prawnym w oparciu o przepisy prawa krajowego i UE, nasz zespół prawników, doradców, pośredników i adwokatów służy Państwu pomocą.
  Nasz zespół jest we Wrocławiu, aby wspierać naszych klientów na każdym etapie ich życia, służyć radą i pomocą ekspercką nawet w sytuacjach gdy dotyczy to wydarzeń lub klientów zamieszkałych poza stolicą Dolnego Śląska.
  Usługi dla firm
  Krajowi i zagraniczni przedsiębiorcy mogą liczyć na nasze wsparcie. Zespół wykwalifikowanych specjalistów, władających biegle kilkoma językami obcymi, zapewnia realną alternatywę dla dużych i średnich firm prawniczych. Efektywny system zarządzania pracą specjalistów pozwala nam na wyjątkowe i prestiżowe podejście do każdego klienta poprzez tzw. Dedykowanych prawników.
  Indywidualne podejście
  Dla nas, świadcząc usługi prawne i finansowe, określamy jakość i standard swoich usług. Dlatego też, każdy dedykowany klientowi prawnik, stawia rozwiązanie Państwa problemu jako swój cel, który chce osiągnąć. Jak już podkreślaliśmy, starannie dobraliśmy współpracowników, także w oparciu o ich indywidualne cechy osobowe, w związku z czym wiemy, że obsługują Państwa właściwi ludzie we właściwym czasie, którzy swój interes mają w jak najwyższej jakości i standardzie oferowanej usługi.
  Opieka klientĂłw
  Kancelaria P.M.L™ jest zobowiązana do świadczenia wysoce profesjonalnych usług, które cechuje przejrzystość, pewność i odpowiedzialność. Nasi wrocławscy prawnicy pozostają pod ręką, wystarczy zadzwonić, napisać e-mail lub wysłać pocztę, dążymy do szybkiego reagowania.
  Kancelaria P.M.L™ zapewnia swoim klientom jasne informacje na temat naszych warunków, terminów i kosztów, jak również o umożliwia wgląd klientów na żądanie w ich pełną dokumentację.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • EULEO Wierzytelności - windykacja, długi, naleĹźności

  EULEO Wierzytelności - windykacja, długi, naleĹźności »

  EULEO to ogólnopolska firma windykacyjna i wywiadownia gospodarcza założona w 2001 r. w Krakowie.
  Naszym klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania windykacyjne, zarówno w zakresie zapobiegania powstawaniu zadłużeń, jak i odzyskiwania długów w trybie polubownym i prawnym.

  OFERTA:Weryfikacja potencjalnych i obecnych kontrahentów Państwa firmy, audyt bezpieczeństwa należności, zapobieganie powstawaniu długów oraz windykacja na drodze polubownej i sądowej z całą pewnością zapewnią Państwa przedsiębiorstwu kompleksową opiekę windykacyjno-prawną.

  Kontakt: ul. Bociana 22 KrakĂłw, tel. 12 614 51 30, fax 12 614 51 36, biuro@euleo.pl

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Wrocław

  Kancelaria Prawna Wrocław »

  Kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc w zakresie dochodzenia odszkodowań powypadkowych. Możesz otrzymać bardzo wysokie odszkodowanie, mamy doświadczenia w obsłudze trudnych i skomplikowanych spraw. Prowadziliśmy z sukcesem postępowania, w których przyznawano kilkusettysięczne odszkodowania i zadośćuczynienia. Siedziba Kancelarii mieści się we Wrocławiu, obsługujemy sprawy z całej Polski. Przy dochodzeniu odszkodowań korzystamy z pomocy biegłych lekarzy orzeczników i rzeczoznawców majątkowych. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń i atrakcyjną formę rozliczeń. Dla nas odszkodowania nie mają tajemnic!

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe - Sosnowiec

  VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe - Sosnowiec »

  VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. świadczy usługi prawne w tym doradztwo prawne, doraźne porady prawne, obsługę prawną dla przedsiębiorstw, ochronę prawną dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy również odzyskiwanie należności (windykacja Sosnowiec)w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym i postępowaniu komorniczym. Podejmujemy się również windykacji wierzytelności trudnych tj. zasądzonych prawomocnymi orzeczeniami oraz po bezskutecznej egzekucji. Pracownicy naszej Kancelarii to przede wszystkim Radcy Prawni, Adwokaci, Doradcy Prawni, Prawnicy. Oferujemy obsługę prawną we w obszarach prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa upadłościowego i naprawczego oraz prawa podatkowego.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy windykacyjne

Firmy windykacyjne - nowa strona: