Inkasa Podkategoria: Inkasa

 • POLARIS prewencja windykacyjna, windykacja naleĹźności

  POLARIS prewencja windykacyjna, windykacja naleĹźności »

  Oferujemy usługi w zakresie prewencji windykacyjnej oraz windykacji należności. Dyscyplinujemy odbiorców Klienta do regularnych i terminowych spłat zadłużenia. Zapewniamy wysoką jakość i etykę oferowanych usług. Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna TRZEBIŃSKI & PARTNERZY

  Kancelaria Prawna TRZEBIŃSKI & PARTNERZY »

  Podstawowa oferta Kancelarii obejmuje prowadzenie spraw z zakresu prawa gospodarczego i handlowego, prawa cywilnego, prawa budowlanego oraz sporów sądowych. Kancelaria ceni sprawy nietypowe i precedensowe, wymagające kreatywnego rozwiązywania zagadnień prawnych, ale nie bagatelizuje drobnych i typowych problemów prawnych.Atuty Kancelarii to, bogata wiedza prawnicza, doskonała orientacja w obowiązujących przepisach prawnych, zaangażowanie w realizowane projekty, nowatorstwo stosowanych rozwiązań oraz bardzo dobra organizacja pracy. Podejmując działania na rzecz Klienta oferuje również elastyczne i niekonwencjonalne podejście do konstrukcji prawnych, dostosowując sposób i zakres świadczonych usług do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki współpracy z prawnikami praktykującymi także w wąskich, specjalistycznych dziedzinach prawa, Kancelaria jest w stanie zaoferować kompleksową pomoc prawną również Klientom o specyficznym, niszowym profilu działalności i szczególnych potrzebach w zakresie obsługi prawnej.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inkaso

  Inkaso »

  Ciepło zapraszam na stronę firmy Impel. Impel to firma funkcjonująca od 20 lat wspierająca biznes. Dostawca usług dla instytucji oraz przedsiębiorstw. Oferta usług dla biznesu takich jak przykładowo zapewnianie bezpieczeństwa - ochrona, monitoring. Firma Impel poszerza własną ofertę, dołączając dodatkowe obszary oferowanych usług, a także wychodzi poza obszar ojczyzny oferując usługi, w następujących państwach Łotwa, Ukraina i Anglia. Przedsiębiorstwo Impel umie zagwarantować wygodę i komfort, a także poczucie bezpieczeństwa swoim odbiorcom, dzięki sporej sieci swoich placówek, jakich jest ponad 30 na terytorium całej Polski. Kooperacja z rozlicznymi firmami, która trwa już od ponad 20 lat, dała możliwość grupie Impel na uzyskanie nieodzownego doświadczenia, jak też zdolności które służy w celu maksymalizacji danej domeny w tematach takich jak, na przykład dobór technologii. W posiadaniu Grupy Impel jest Contact Center – platforma o wielu kanałach komunikacji, to ona jest centrum porad i obsługi dla klientów, zespolona także wraz z platformą do administrowania SAP. Opisywane usługi oferowane przez firmę Impel jest to coś więcej, niż usługi to pełna współpraca.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A.

  Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. »

  Od 1995 roku Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm z zakresu windykacji należności kontrahentów. Wspieramy zarówno małe i średnie firmy jak i duże korporacje. Naszym największym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz kadra wysoko wykwalifikowanych, prawników. Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają rekomendacje od Polskiego Związku Windykacji, zrzeszającego prężnie działające firmy windykacyjne oraz kształtującego i upowszechniającego Zasady Etyki Branży Windykacyjnej. W przeciwieństwie do wielu konkurentów posiadamy certyfikat ISO potwierdzający wdrożenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością przez naszą Kancelarię.

  Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. świadczy usługi z zakresu :
  • windykacji
  • zarządzania wierzytelnościami
  • wykupu wierzytelności
  • doradztwa prawnego
  • faktoringu
  • szkolenia z zakresu windykacji i różnych dziedzin prawa
  • prowadzimy giełdę wierzytelności

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Krakow

  Windykacja Krakow »

  Firma windykacyjna, Windykacja Kraków należy do instytucji, świadczącej usługi z zakresu ściągania należności od dłużników. Taka firma windykacyjna z reguły ma bardzo szeroki wachlarz działań w zakresie ściągania nieopłaconych zobowiązań przez klientów. Windykacja Kraków ma prawo być naszym pełnomocnikiem, gdy dochodzi do procesu sądowego w celu ściągnięcia należnych nam środków pieniężnych. Firmy te pomagają nam więc w odzyskaniu naszej utraconej gotówki, którą odzyskać samemu jest nam bardzo trudno, lub po prostu nie mamy na to wystarczająco duzo czasu, by odpowiednio zająć się tą sprawą samemu.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inkasa

Inkasa - nowa strona: