Inne Podkategoria: Inne

 • Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A.

  Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. »

  Od 1995 roku Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm z zakresu windykacji należności kontrahentów. Wspieramy zarówno małe i średnie firmy jak i duże korporacje. Naszym największym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz kadra wysoko wykwalifikowanych, prawników. Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają rekomendacje od Polskiego Związku Windykacji, zrzeszającego prężnie działające firmy windykacyjne oraz kształtującego i upowszechniającego Zasady Etyki Branży Windykacyjnej. W przeciwieństwie do wielu konkurentów posiadamy certyfikat ISO potwierdzający wdrożenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością przez naszą Kancelarię.

  Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. świadczy usługi z zakresu :
  • windykacji
  • zarządzania wierzytelnościami
  • wykupu wierzytelności
  • doradztwa prawnego
  • faktoringu
  • szkolenia z zakresu windykacji i różnych dziedzin prawa
  • prowadzimy giełdę wierzytelności

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Poznań Obsługa prawna Niemcy monitoring wierzytelności

  Windykacja Poznań Obsługa prawna Niemcy monitoring wierzytelności »

  Kancelaria prawa gospodarczego Legal Adviser Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu wierzytelnościami. Oferujemy całościowe podejście do tematu windykacji - od monitoringu wierzytelności po asystę w postępowaniu komorniczym.
  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokackie GłogĂłw

  Kancelarie Adwokackie GłogĂłw »

  Kancelarie adwokackie adw. Aleksandry Pasternak-Minkus oraz adw. Dariusza Minkusa z siedzibą główną we Wrocławiu oraz filią w Głogowie świadczą kompleksowe usługi prawne - od doradztwa po zastępstwo procesowe.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sochaczew

  Komornik Sochaczew »

  Przemysław Kosyra, komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokackie - Szczecin

  Kancelarie Adwokackie - Szczecin »

  Kancelaria sporządza opinie prawne oraz analizy, prowadzi negocjacje oraz reprezentuje Klientów przed sądami, urzędami i instytucjami.Po zapoznaniu się ze stanem faktycznym każdego problemu, tłumaczymy wszystkie możliwości jego rozwiązania oraz obiektywnie oceniamy szanse na osiągnięcie zamierzonego celu.Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz dla klientów korporacyjnych.Koszt prowadzenia całej sprawy zależy od dziedziny prawa z którą jest związana, stopnia jej skomplikowania, a także przewidywanego czasu jej trwania. O kosztach prowadzenia całej sprawy (wysokości opłat sądowych i wynagrodzenia pełnomocnika, możliwości ubiegania się o zwrot kosztów, możliwości ubiegania się o zwolnienie od kosztów sądowych w całości lub części) informujemy każdorazowo klienta przed podjęciem się prowadzenia danej sprawy.Istnieje również możliwość spotkania w Kancelarii w Zielonej Górze.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W sytuacjach nagłych możliwy kontakt natychmiastowy-kom.: 787 767 717.Zapraszamy również na naszą stronę internetową:www.kancelariaszczecin.com, www.adw24.plKancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Kamiński Al. Wojska Polskiego 29/470-473 Szczecin

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona: