Inne Podkategoria: Inne

 • Kancelaria komornicza - komornik Gdańsk Północ

  Kancelaria komornicza - komornik Gdańsk Północ »

  Wniosek egzekucyjny, a ściślej mówiąc wniosek o wszczęcie egzekucji jest dokumentem składanym pisemnie lub też składanym ustnie do protokołu komornika. Na podstawie wniosku egzekucyjnego komornik rozpoczyna postępowanie egzekucyjne. Przy składaniu wniosku egzekucyjnego należy pamiętać o tytule wykonawczym, który powinien być dołączony do wniosku egzekucyjnego w oryginale. W sytuacji, gdy w momencie składania wniosku egzekucyjnego wierzycielem jest osoba poniżej osiemnastego roku życia lub gdy jest ubezwłasnowolniona wniosek egzekucyjny powinien zostać złożony przez ustawowego opiekuna, którym może być na przykład rodzic lub kurator. W oparciu o sam wniosek egzekucyjny (bez tytułu wykonawczego) komornik nie uruchomi postępowania egzekucyjnego.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pretorium - Windykacja naleĹźności - Białystok

  Pretorium - Windykacja naleĹźności - Białystok »

  W naszych latach bezustannie rośnie popyt na zawodowe usługi, w tymże dodatkowo takie, jakie tyczą windykacji. Ogromnie dużo firm spożytkowuje z takiego uzupełnienia, współpracując tym samym z najsolidniejszymi ekspertami. Dla poniektórych korporacji windykacja Białystok jest wyborem, albowiem cyklicznie są zobligowani sądownie dochodzić swoich praw. Nie da się zakamuflować, że dotyczy to przede wszystkim średnich placówek. Dla nich niebywale ważne są działy, które specjalizują się odzyskiwaniem określonych wypłaty. Pożądane jest uzupełnić, że kompetentne korporacje prowadzą się najróżniejszymi procedurami, które wspomogą im osiągnąć zaplanowany przedtem cel. Dla nich windykacja Białystok nie jest niczym wieloelementowym, dlatego że do dyspozycji mają mnóstwo zasadów. Wszystko zależy od charakteru konkretnej funkcjonowania i konkretnych ustaleń z dłużnikiem. Pewne korporacje zabiegają do polubownego unieważnienia danego problemu, inne od razu kierują materię do sądu. Siłą ich działania jest efektywność, która zapewnia im pozyskanie powodzenia.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda wierzytelności - alternatywne i skuteczne rozwiązanie

  Giełda wierzytelności - alternatywne i skuteczne rozwiązanie »

  GWG to nowe rozwiązanie dla przedsiębiorców, które umożliwia windykację długu poprzez działania połączone z wystawieniem go na sprzedaż w ogólnodostępnym serwisie internetowym, co zapewnia dużą skuteczność windykacji.
  Platforma administrowana jest przez profesjonalny, niezaleĹźny podmiot, ktĂłry posiada Certyfikat KPF.
  Giełda Wierzytelności Gospodarczych wydaje zarejestrowanym firmom rekomendacje, które poświadczają brak upublicznionych zobowiązań.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna - Radca Prawny Waldemar Podel

  Kancelaria Prawna - Radca Prawny Waldemar Podel »

  Radca Prawny Waldemar Podel to prawnik biznesu, wieloletni praktyk i ekspert prawa gospodarczego, były syndyk i nadzorca sądowy, doświadczony doradca strategiczny, negocjator, patron, pracodawca oraz opiekun prawników, wykonujących obecnie zawody radcy prawnego, adwokata i sędziego, autor licznych publikacji, w tym książek (ponad 5000 stron) na tematy prawne i biznesowe, wykładowca, prezes fundacji „Instytut Copernicus” (promującej przedsiębiorczość). Mecenas świadczy usługi obsługi prawnej firm, windykacji, upadłości oraz sporządzania umów.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dziuban, Krygowski Kancelaria RadcĂłw Prawnych

  Dziuban, Krygowski Kancelaria RadcĂłw Prawnych »

  Kancelaria prowadzi fachową i rzetelną obsługę prawną osób fizycznych i prawnych w zakresie głównych działów prawa cywilnego. Dodatkowo specjalizujemy się w prawie oświatowym, prawie ubezpieczeń społecznych, prawie budowlanym i transportowym.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona: