Inne Podkategoria: Inne

 • Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Pawlicki

  Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Pawlicki »

  Kancelaria prawna Przemysława Pawlickiego w Gostyniu to sprawdzony partner w szeroko pojętym biznesie. Bogata wiedza pozyskiwana w Polsce i za granicami oraz duże doświadczenie gwarantują wysoki poziom świadczonych usług doradczych. Radca prawny zaprasza do współpracy firmy oraz jednostki prywatne, które mają trudności z interpretacją prawa. W ofercie kancelarii występuje doradztwo zawierające przede wszystkim prawo gospodarcze i cywilne. Radca prawny posiada także duże doświadczenie w zakresie obsługi ważnych projektów dotyczących dotacji unijnych. Wszyscy przedsiębiorcy mający problemy z odzyskiwaniem swoich należności mogą oczekiwać na specjalistyczną pomoc w kwestii efektywnej windykacji. Prawnik zajmuje się ochroną interesu klientów, przeprowadza postępowania zabezpieczające, a także monitoruje prace komornicze. Oprócz tego w kancelarii świadczone są porady prawne objaśniające prawo pracy, prawo dla budownictwa, a także prawo wykroczeń. Posiadamy liczne referencje od zadowolonych Klientów.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny - Lucyna Filas - Wrocław - Kancelaria

  Radca Prawny - Lucyna Filas - Wrocław - Kancelaria »

  Kancelaria Radcy Prawnego Lucyny Filas - świadczy pomocy prawną dla Klientów indywidualnych- sprawy rozwodowe i alimentacyjne (porady, pozwy)- Darowizy- Odszkodowania (za wypadki przy pracy, w rolnictwie, komunikacyjne)- wezwania o zapłatę należności- Prawo pracyKancelaria oferuje również pełną obsługę prawną podmiotów gospodarczych:- porady prawne i opiniowanie umów - zastępstwo procesowe - weksle- windykacja należności

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Białystok - Kancelaria RadcĂłw Prawnych Iwaniuk, Rola-Pawłow

  Prawnik Białystok - Kancelaria RadcĂłw Prawnych Iwaniuk, Rola-Pawłow »

  Kancelaria radców prawnych Iwaniuk, Rola-Pawłow z siedzibą w Białymstoku jest miejscem, gdzie cenimy sobie zwłaszcza wydajność pracy. Wielką wagę przywiązujemy do terminowego wywiązywania się z powierzonych zadań, dlatego że wiemy, jak ważny jest czas naszych mocodawców.

  Mamy wszechstronną wiedzę z zakresu prawa plus wieloletnią praktykę, które procentuje w naszej pracy. Nasza kancelaria radców prawnych to wspaniały zespół, którego trzon tworzą kompetentni radcy.

  W ramach oferowanej pomocy adwokackiej: udzielamy porad, sporządzamy ekspertyzy prawne, analizujemy dokumenty, występujemy w imieniu Klientów przed sądami i jednostkami administracyjnymi, całościowo obsługujemy firmy.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SR W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ Michał Borowski

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SR W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ Michał Borowski »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Michał Borowski. Adres: ul. Harcerska 17, 63-000 Środa Wielkopolska. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00. Komornik przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek w godz. 10:00-16:00. Telefon kontaktowy: 612819008

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • GĂłrny Przemysław - Komornik w GnieĹşnie. Kancelaria Komornicza Gniezno

  GĂłrny Przemysław - Komornik w GnieĹşnie. Kancelaria Komornicza Gniezno »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny. Kancelaria Komornika znajduje się w centrum Gniezna około 200 metrów od dworca PKS i PKP. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny prowadzi postępowania egzekucyjne w szczególności na obszarze swojego rewiru komorniczego, to jest – obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie, składającego się z gmin Gniezno, Trzemeszno, Pobiedziska, Czerniejewo, Łubowo, Kłecko, Kiszkowo, Mieleszyn, Niechanowo. Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona: